Xat,Xat Chat,Xat Sohbet - Xat Online Giriş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

xat chat,xat sohbet,xat.com chat,xata giriş,xat online giriş,xata nasıl girerim

AnasayfaDidem Erolun İsyanı I_icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Didem Erolun İsyanı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Didem Erolun İsyanı Empty
MesajKonu: Didem Erolun İsyanı   Didem Erolun İsyanı Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 3:27 pm

Bulgaristan'ın Başkenti Sofye'da Val Kilmar ile Rol Aldığı 'Fake Identity' Çekimleri İçin Bulunan Didem Erol, Magazin Gündemini Değiştirecek Açıklamalarda Bulundu..

BULGARİSTAN'IN BAŞKENTİ SOFYE'DA VAL KİLMAR İLE ROL ALDIĞI 'FAKE IDENTİTY' ÇEKİMLERİ İÇİN BULUNAN DİDEM EROL, MAGAZİN GÜNDEMİNİ DEĞİŞTİRECEK AÇIKLAMALARDA BULUNDU..
Göğsünde yanan meşale nedeniyle Murat Aslan'a açtığı davayı delil yetersizliği ile kaybeden Didem Erol isyan etti. Seksi manken-oyuncu, sitemize yaptığı açıklamada, "Murat Aslan'ın elindeki meşaleyi üzerime düşürdüğünü birebir gören Gökhan Çarmıklı ve Burak Duruman gibi işadamları insanı görevlerini yerine getirmek istemediler. Adalete soruyorum: 'Her yerde çıkıp özür dilemiş, Ne gerekiyorsa yapmaya hazırım açıklamasını yapmış mıdır' bu kişi ..Peki sonra çıkıp hayır ben yapmadım demek hangi inanca, akla sığıyor..Türk adaleti buna nasıl göz yumuyor.
https://xatech.yetkin-forum.com

Didem Erolun İsyanı
1 sayfadaki 1 sayfası