Xat,Xat Chat,Xat Sohbet - Xat Online Giriş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

xat chat,xat sohbet,xat.com chat,xata giriş,xat online giriş,xata nasıl girerim

AnasayfaFare avlarken komşusunun kızını vurdu I_icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fare avlarken komşusunun kızını vurdu

YazarMesaj
Garavel_Usta

Garavel_Usta

Fare avlarken komşusunun kızını vurdu Empty
MesajKonu: Fare avlarken komşusunun kızını vurdu   Fare avlarken komşusunun kızını vurdu Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 1:50 am

Fare avlarken komşusunun kızını vurdu Fareav10

Kahramanmaraş'ta, evinin bahçesinde av tüfeğiyle fare avına çıkan bir kişi, komşusunun 9 yaşındaki kızını vurarak ölümüne neden oldu.

Edinilen bilgiye göre, olay Karacaoğlan Mahallesi 61. Sokak 33 numaralı evde meydana geldi. 56 yaşındaki emekli işçi A.K. evlerinin bahçesinde gördüğü büyük bir fareyi vurmak için ruhsatsız tek kırma av tüfeğini alarak bahçeye çıktı.

Fare avlarken komşusunun kızını vurdu Fareav11

Elindeki tüfekle bahçede gördüğü fareye peş peşe ateş eden A.K., farenin kaçtığı yere son kez ateş edince, evlerinin balkonunda ders çalışmakta olan ilköğretim okulu 3. sınıf öğrencisi Hatice Alıç'ı vurdu. Yaralanan küçük kız, annesi tarafından otomobille Yenişehir Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Başına ve kalbine isabet eden saçmalardan dolayı ağır yaralanan küçük kız, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılmadı. Kızının ölüm haberini hastane koridorunda alan anne Züheyha Alıç gözyaşlarına boğuldu. Olaydan sonra suç aleti tüfekle birlikte yakalanan A.K., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

A.K.'nin emniyette verdiği ifadede, "Nasıl olduğunu anlayamadım. Bahçede fare olduğunu söylediler. Hatice'nin balkonda oturduğunu göremedim. Çok üzgünüm" dediği öğrenildi. Küçük kızın cenazesi, ailesi merkeze bağlı Döngele Beldesi'nde toprağa verildi.

kaynak:Hürriyet

Fare avlarken komşusunun kızını vurdu
1 sayfadaki 1 sayfası